Intencje mszalne od 23 kwietnia 2018Intencje mszalne można zamawiać zaraz po Mszy św. w zakrystii! Zapraszamy rodzinę, przyjaciół i znajomych do uczestniczenia we Mszy św. w tygodniu. Msze św. można zamówić w intencji zmarłych, ale także imienin, urodzin, rocznic, o zdrowie, w intencji rocznego dziecka itd. To najlepszy prezent ofiarowany najbliższym.

Intencje mszalne od 16 kwietnia 2018Intencje mszalne można zamawiać zaraz po Mszy św. w zakrystii! Zapraszamy rodzinę, przyjaciół i znajomych do uczestniczenia we Mszy św. w tygodniu. Msze św. można zamówić w intencji zmarłych, ale także imienin, urodzin, rocznic, o zdrowie, w intencji rocznego dziecka itd. To najlepszy prezent ofiarowany najbliższym.