PrzedstawienieZaproszenie do amatorskiego teatru do Jaroszowca!

Brak wodyPWiK z siedzibą w Olkuszu informuje, że 21 listopada (wtorek) wystąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Rodak.

Opłatki (grafik)Pan organista roznosi opłatki do naszych domów. W miarę możliwości, pogody, a przede wszystkim zdrowia, będzie odwiedzał następujące ulice:

Datownik AD. 2018Najważniejsze przewidywane wydarzenia w parafii (i nie tylko) w Roku Pańskim 2018

O peregrynacjiMaria przychodzi do nas. Otwórzmy przed Nią drzwi naszych domów i mieszkań. Skorzystajmy z tych wyjątkowych odwiedzin, wypraszając potrzebne łaski dla naszych rodzin, parafii, diecezji.

Kalendarz wywozu odpadów 2017 r.Prosimy o wystawianie pojemników oraz worków segreg. przed posesję w odległości nie większej niż 2 metry od drogi głównej w dniu wywozów do godziny 6.00 rano.