Kronika Towarzyska

KRONIKA TOWARZYSKA

Bądźmy sobie nawzajem życzliwi. Wyrazem tego są m.in. dobre życzenia składane z okazji imienin, urodzin, rocznic, świąt, a czasem bez okazji. Możesz to zrobić także na stronie Parafii. O szczegóły pytaj księdza proboszcza.

Naszym PaniomWszystkim Paniom, dużym i małym, z okazji ich święta życzymy spełnienia wszelkich marzeń. Niech Pani z Jasnej Góry, Patronka naszej parafii ma Was w swojej opiece. Spotykajcie na swojej drodze samych życzliwych ludzi. Niech coraz więcej w Waszym życiu będzie Wiary, Nadziei, Miłości.

Udanych feriiDzieci i młodzież rozpoczynają ferie. Życzymy im bezpiecznych, ale też pełnych zimowego szaleństwa dwóch tygodni. I... zostawcie na trochę smartfony, internet i portale społecznościowe...

Babciom i Dziadkom...Drogim Babciom i Dziadkom życzymy wielu błogosławieństw od Wszechmogącego. Niech spływają one na Was nie tylko w te dni Waszych świąt. A Najśw. Maryja Panna z Częstochowy, nasza Patronka, niech wyprasza Wam u Syna łaskę zdrowia, długich lat życia i przyjaciół. Niech mają Was również w swojej opiece św. Anna i św. Joachim, dziadkowie Jezusa.

Sto latNoworocznie, 1 stycznia swoje imieniny obchodzą osoby o imieniu Mieczysław i Mieczysława. Wśród nich są m.in.: Mieczysław Kumela - nasz pan organista, Mieczysław Binek czy Mieczysław Wojnar.

Najlepsze życzeniaNajlepsze życzenia z okazji imienin składamy wszystkim Barbarom. Wśród nich jest m.in. Barbara Wojnar, sołtys Rodak i Barbara Zarębska, opiekunka kościoła św. Marka i kwiatów w kościele parafialnym, Barbara Brzezińska, Barbara Płonka i wiele innych Pań.

Na Dzień NauczycielaŻyczymy wielu Bożych łask dla wszystkich pracowników obu naszych szkół podstawowych. Niech Najświętsza Maryja Panna Częstochowska ma Was w swojej opiece, dodając sił w trudnej sztuce formowania młodego człowieka.

Dzień ChłopakaZ okazji Dnia Chłopaka (30 września) Chłopakom dużym i małym składamy najlepsze życzenia.

Sto lat Młodej ParzeW sobotę 23 września na ślubnym kobiercu stanęli Aneta Pandel, druhna z OSP Rodaki i Piotr Daniel, druh z OSP Ryczówek.

Najlepsze życzeniaZ okazji imienin naszej Pani Katechetce Irenie Lelakowskiej życzymy wielu Bożych błogosławieństw. Niech Najśw. Maryja Panna ma w swojej opiece, a św. Stanisław Kostka „załatwia” wiele Bożych natchnień w czasie przekazywania prawd wiary i formowania dziecięcych sumień.