Rowerem do Niepokalanowa

Marki do św. Marka

Parafia w Rodakach na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej zaprasza 28 kwietnia o godz. 12.00 na Mszę św. odpustową do szesnastowiecznego drewnianego kościółka św. Marka. To jedyny kościół pod tym wezwaniem w diecezji sosnowieckiej.

Na Zmartwychwstanie PanaWszystkim życzę wielu Bożych łask od Zmartwychwstałego Chrystusa.

Katecheza o Eucharystii - cz. 4

Wiele razy słyszeliśmy te słowa Ewangelii: "Jeśli […] przyniesiesz dar swój przed ołtarz i tam wspomnisz, że brat twój ma coś przeciw tobie, zostaw dar swój przed ołtarzem, a najpierw idź i pojednaj się z bratem. Potem przyjdź i dar swój ofiaruj" (Mt 5,23-24).

Zasłyszane na rekolekcjach

GN z filmem

7 kwietnia do "Gościa Niedzielnego" dołączona zostanie płyta DVD z filmem fabularnym "Ignacy Loyola". To doskonale opowiedziana historia dramatycznych i przełomowych momentów z życia świętego jezuity.