KsiążeczkiDzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymały swoje pierwsze książeczki do nabożeństwa. Poświęcił je 19 listopada ksiądz proboszcz w czasie Mszy św. o 11.00. Teraz będą mogły m.in. poznawać katechizm, liturgię i pieśni.

Po sąsiedzku: ks. Roman uhonorowany

OpłatkiNasz organista, Mieczysław Kumela, rozpoczyna roznoszenie opłatków na stół wigilijny.

Napisali o moście po sąsiedzkuNiebawem most łączący Chechło i gminę Łazy ponownie zostanie otwarty. W miejsce zarwanego kilka miesięcy temu obiektu powstała nowa budowla.

Wszystkich Świętych1 listopada tradycyjnie spotkaliśmy się na cmentarzu, by modlić się do świętych i za zmarłych.

OSP dogaszaStrażacy z Rodak i Ryczówka znowu w akcji dogaszania wysypiska śmieci w Kluczach.

O zmianie czasu

Modlitwa dzieci za zmarłychNa zakończenie modlitwy różańcowej i Mszy św. 26 października dzieci uczestniczące w tych nabożeństwach wyszły przed kościół. Przed krzyżem misyjnym zapaliły znicze – symbol pamięci o zmarłych.

Pogoda na Wszystkich Świętych

Biedronki azjatyckieOd ponad 10 lat w Polsce trwa inwazja azjatyckich biedronek.

Przychodnia w Kluczach

Różańcowe dzieciDzieci z naszej parafii modlą się na różańcu. Za siebie, swoje rodziny i parafię…

Dzień Nauczyciela w RodakachTradycyjna akademia, kwiaty dla nauczycieli, ale także ślubowanie uczniów klasy I złożyły się na obchody Dnia Edukacji Narodowej w Rodakach.

Oddaj krew!Serdecznie zapraszamy na kolejną akcję zbiórki krwi organizowaną w szkole w Kluczach!

Ku pamięciPamięci tych, którzy zginęli w czasie II wojny światowej poświęcona była Msza św., jaką 8 października w świetlicy w Ryczówku odprawił ks. Jarosław Kwiecień.

Płonie hala w Kluczach