Na Festiwalu SmakuW pięknej scenerii na rynku w Miechowie zgromadziło się wielu wystawców, a wśród nich panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rodakach jako jedyne Koło Gospodyń Wiejskich zaproszone przez  Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Wyróżnienie dla Rodak

Rodaki otrzymały wyróżnienie i dotację w wysokości 20 tys. złotych w konkursie „Niezwykła Małopolska Wieś 2018”, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Sołectwo z naszej gminy zostało wyróżnione w kategorii „Nowatorska Małopolska Wieś”.

Z lotu ptakaNasza parafia (część) z lotu ptaka...

Pustynia Błędowska (wideo)

Koniec rokuNajpierw Msza św. Bo Panu Bogu trzeba podziękować za 10 miesięcy i prosić o błogosławieństwo na ponad dwa miesiące.

Koniec roku szkolnego w Rodakach (film)

Święto Rodziny w Ryczówku

Radośnie, przy pięknej pogodzie bawili się mieszkańcy Ryczówka i goście na corocznym Święcie Rodziny.

Bohater katechezy