Z prasy...

Gość Niedzielny
– Niektórzy mówią, że nie ma piękniejszego czasu w ciągu roku niż czas świąt Bożego Narodzenia. (…) Nie mam jednak najmniejszych wątpliwości, że ktokolwiek choć raz w życiu wziął udział w liturgii Triduum Paschalnego, ten ma odmienne zdanie na ten temat – podkreśla w najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” ks. Adam Pawlaszczyk. Ponadto o tym, że najświętszy w Kościele czas i liturgia mają burzliwą historię pisze Jacek Dziedzina.

Tygodnik Niedziela
– Czy nadchodzące wybory do Parlamentu Europejskiego będą najważniejsze z dotychczasowych, jak chcą niektórzy – trudno przesądzać. Mogą się one jednak okazać jednymi z najciekawszych – czytamy w „Niedzieli”. Znajdziemy również historię Całunu Turyńskiego, który został przez Jana Pawła II nazwany „milczącym świadkiem śmierci i zmartwychwstania Jezusa”.