Kierunek PanamaDo końca lutego trwają w naszej Diecezji zapisy na diecezjalny wyjazd na ŚDM do Panamy w styczniu przyszłego roku!

Ks. Szymon Wojciechowski - diecezjalny koordynator ŚDM - zaprasza wszystkich zainteresowanych wyjazdem na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w sobotę 18 lutego o godz. 18.00 w parafii św. Joachima w Sosnowcu - Zagórzu. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z ramowym programem wyjazdu grupy diecezjalnej i omówieniem ważnych kwestii: rejestracji, wolontariatu, ubezpieczenia, transportu i kosztów udziału. Jeśli ktoś nie może dotrzeć na spotkanie, prosimy o bezpośredni kontakt z ks. Szymonem telefonicznie lub mailowo.
 
Więcej informacji o wyjeździe na profilu FB: https://www.facebook.com/sdmsosnowiec

ks. Szymon Wojciechowski
tel. 604 773 805
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.