21 lipca w ChechleDekanat Jaroszowiecki oraz władze gminy zapraszają przyjezdnych i mieszkańców 21. lipca do punktu widokowego Dąbrówka w Chechle. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 Mszą św.

W programie jest również pokaz skoków spadochronowych, występy młodzieży z kilku gmin (Ogrodzieniec, Łazy, Dąbrowa Górnicza, Sławków, Pilica, Bukowno, Bolesław, Klucze) i promocja lokalnych produktów przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich oraz stowarzyszenia. O godz. 18.00 zaplanowano koncert, na którym wystąpią: zespół "(I) Gramy z Pokusą", chrześcijański zespół rockowy "La Pallotina” oraz gwiazda wieczoru - "Raz Dwa Trzy”. Spotkanie zakończy Apel Jasnogórski – przejście przez bramę na pustynię i udzielenie błogosławieństwa.

- Zapraszam serdecznie na uroczystości do Chechła. Jest to wydarzenie otwarte, w którym może uczestniczyć każdy. To doskonała okazja, aby przybliżyć pielgrzymom z zagranicy naszą kulturę i pielęgnowane przez nas tradycje – mówi wójt Gminy Klucze Norbert Bień.

21 lipca w Chechle